home » diváci » editoři »

Změny v editačním prostředí

Pro usnadnění práce editorů, bylo zcela přebudováno zadávání informací. Zároveň byl také upraven vzhled editační stránky tak, aby vyhovoval editaci jak z mobilního telefonu, tak z počítače.
Informace o zápasu
Editoři často zapomínají zadat obecné informace o zápase pro diváky zajímavé(změny v soupiskách, počet diváků, rozhodčí). Informace lze průběžně doplňovat, dbejte prosím na zápis těchto informací.
Nastavení času
Čas lze nově zapisovat pomocí tlačítek +- minut, +desítek a jednotek sekund. Je to obvzlášť výhodné pro mobily, čas lze také zapsat postaru přímo do pole času.
Vstřelení gólu
Také k zápisu gólu slouží tlačítka, která skóre navýší a zároveň do pole text zapíše zkratku příslušnou události, nově lze také ze soupisky vybrat jméno střelce, popř. asistenta.
Časové události
Časové události jsou začátky,poloviny,konce třetin , prodloužení apod. Tlačítko nám rozbalí nabídku těchto událostí kde musíme vybrat dvě věci: část hry a událost. Po zadání se v text poli objeví zkratka a zároveň se automaticky doplní čas! Stačí tedy zmáčknout např.: 1.t - Pol. - Odeslat a zpráva "10:00 - polovina 1.třetiny" je odeslána.